Çiftlik Bank Bitcoin Madenciliği Tesisi

Çiftlik Bank Bitcoin Madenciliği Tesisi

Çiftlik Bank Bitcoin Madenciliği Tesisi

Para Çekimi Politikasını Değiştiren Çiftlik Bank bitcoin madenciliği tesisini facebook canlı yayınında CEO Mehmet AYDIN ve Medya ve İletişim Danışmanı Mehmet ÇEVİK tanıttı.

Tanıttı tanıtmasına ancak gelen bildirimle gösterilen canlı yayın görüntüsü birbirini tutmadı.

Yumurta Çiftliğini Gezdiler, Çiftlik Bank Bitcoin Madenciliği Tesisi Diye Bildirim Yaptılar!

Çiftlik Bank Bitcoin Madenciliği Tesisi

Bildirimde yazanın aksine Çiftlik Bank Akhisar tavuk ve yumurta tesisini gezen Mehmet AYDIN burada çalışanlardan bildiler aldı.

 

Soru cevap şeklinde ilerleyen sohbette Medya ve İletişim Danışmanı Mehmet ÇEVİK üretim tesisi çalışanlarına sorular soran taraf oldu. 2000-4000 kişinin izlediği canlı yayında Mehmet AYDIN’ın her zamanki sempatik ve alçakgönüllü tavırları gözden kaçmadı.

Çiftlik Bank Bitcoin Madenciliği Tesisi

Reklam durdurma kararından Bank kelimesine, “Çiftlikler boş” haberlerine atıfta bulunan Çiftlik Bank tüm yatırımcıların kendilerine güvenmesini istedi.

Video’yu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Belli ki Bitcoin bildirimi hatayla yazılmış. Binlerce yatırımcı Çiftlik Bank‘ın üzerindeki kara bulutların dağılmasını bekliyor.

Eğer medyada çıkan haberler doğruysa daha fazla yatırımcı giriş yapıp ellerindeki 3 kuruştan da olmadan devletimiz gerekli cezayı verir.

Medyada çıkan haberler yanlışsa gerekli cezanın medya mensuplarına ve arkalarındaki büyük şirketlere verilmesi temennisiyle Çiftlik Bank‘ı yakından takip etmekteyiz. Bizi takip ediniz…

Lütfen haberimize puan verin.

Yorum yapmanız; hatamız varsa düzeltmemizi sağlayacaktır. Doğru yolda ilerliyorsak bizi yüreklendireceksiniz. Eğer farklı bir düşünceniz varsa yine yorum bırakmanızı rica ediyoruz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.