Çiftlik Bank

Çiftlik Bank Kapandı

Çiftlik Bank Kapandı

Genel Müdür Niyazi KARAKOÇ’un söylenene göre 11 Mart 2018 tarihinde Beykoz’da Bayilerle bir toplantı yaptığı ve bayilere şunları söylediği aktarıldı:

Bakanlığın açıklamasından sonra işler kontrolden çıktı. CEO Mehmet AYDIN’a ulaşamıyorum. Ben de kandırıldım. Başınızın çaresine bakın!

Çiftlik Bank Kapandı

Niyazi Bey’in bahsettiği bakanlık açıklamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bayiler’in whatsapp gruplarında yaptığı açıklamalardan ekran görüntüleri herşeyi açıklıyor.

 

Çiftlik Bank Kapandı

Çiftlik Bank Kapandı

Çiftlik Bank Kapandı

Çiftlik Bank Kapandı

Çiftlik Bank Kapandı

Çiftlik Bank Kapandı

Öte yandan “2017 yılının kasım ayından beridir sözleşmemin gönderilmesini bekliyorum” demiştim size. Bu aralıkta onlarca kez Çiftlik Bank ile iletişime geçmeme rağmen “Sözleşmeler hazırlanıyor efendim”; “Kargoya verilecek birkaç gün içerisinde” cevaplarından başka hiçbir şey alamadım. Bu saatten sonra sözleşme gelmez, gelip gelmemesinin de çok fazla anlamı yok diye düşünüyorum.

 

Çiftlik Bank Ofisi Boş!

12 Mart 2018 tarihinde Çiftlik Bank Ümraniye Ofisi’ne giderek bilgi almak isteyen vatandaşlar; danışma tarafından Çiftlik Bank’a ait olan katın boşaltıldığı bilgisini aldılar.

Yatırımcılar Çiftlikleri Bastı!

Önce internete düşen ilk video’da görüldüğü kadarıyla ümraniyedeki ofisin boş olduğunu, Facebook sayfasının kapatıldığını ve telefonlara kimsenin çıkmadığını gören vatandaşlar; kamyonlarla Çiftlik Bank İnegöl Tesisleri’ne gelerek alacaklarına karşılık büyükbaş hayvan almak istediklerini söylediler. Görevliler ikna olmuş görünüyordu diyor videoyu çeken vatandaşımız. Hayvanların bir kısmının alınıp alınmadığı bilgisine ulaşamıyoruz.

 

İkinci videoda ise Jandarma’nın Çiftliğe gelerek olaya el koyduğunu, hiçbir hayvanın çiftlik dışına çıkarılmasına müsade etmediğini görüyoruz.

 

 

 

Çiftlik Bank İnegöl Tesislerinde İlk Gece

Aşağıdaki video’da görüldüğü üzere Çiftlik Bank yatırımcıları geceyi tesislerde geçiriyor.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.