Çiftlik Bank Miner Yeni Manisa Tavuğu Kampanyası

Çiftlik Bank Miner Yeni Manisa Tavuğu Kampanyası

Çiftlik Bank Miner Yeni Manisa Tavuğu Kampanyası

Miner isimli yeni bir server açan Çiftlik Bank manisa tavuğu kampanyası yaptı.

Çiftlik Bank Yeni Server Açarak Durdurulan Yeni Üye Alımı Kararını Bozmuştu

Daha önce yeni üye alımını durdurduğunu açıklayan Çiftlik Bank dolaylı olarak bu kararını bozmuş anlamına geliyordu. Yapılan kampanyayla birlikte yatırım ve yatırımcıları çekmek istiyor gibi görünüyor. Umarız müfettişler araştırma ve denetimlerini bitirir, olumlu-olumsuz bir karara varırlar ki biz yatırımcılar da sonucun ne olacağını daha rahat görürüz.

Çiftlik Bank Miner Yeni Manisa Tavuğu Kampanyası Kapsamında Manisa Tavuğu Fiyatı

Normalde 19 TL olan manisa tavuğunun fiyatı kısa süreliğine 15 TL’ye düşürülmüş. 27 Ocak itibariyle kontrol ettiğimde Çiftlik Bank yeni stok girmediği taktirde 65 adet satın alımın kaldığını görüyorum.

Çiftlik Bank Miner Yeni Manisa Tavuğu Kampanyası

Çiftlik Bank tarafından facebook hesabında yayınlanan bildiriye göre bu server’da toplanan yatırımların sadece bitcoin üretim tesisi için değerlendirileceğinin müjdesini vermişlerdi. Ek olarak yatırımcılarına oyun içi gümüş karşılığı bitcoin mining cihazı satacaklarını da duyurmuşlardı ve bu cihazları “şarküteri”de satışa sunacaklardı. Çiftlik Bank sadece bitcoin için kurduğu bu server şarküterisinde henüz cihazları sergilemiş değil. Önümüzdeki günlerde bahsedilen cihazların da şarküterideki yerini alacağından hiç şüphemiz yok.

Lütfen haberimize puan verin.

Yorum yapmanız; hatamız varsa düzeltmemizi sağlayacaktır. Doğru yolda ilerliyorsak bizi yüreklendireceksiniz. Eğer farklı bir düşünceniz varsa yine yorum bırakmanızı rica ediyoruz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.