Çiftlik Bank Para Kurtarma

Çiftlik Bank Para Kurtarma Şansı Var Mı?

Ara sıra sizin gördüğünüz ancak başkalarının onları görmediğini söylediği kişiler görüyor musunuz?
Her zaman görüyorum böyle kişiler (Aşırı)
Gördüğüm olur (Çok)
Bazen görüyorum (Orta)
Birkaç kere başıma geldi sanırım (Az)
Hayatımda hiç olmadı (Hiç)

Doğru!

Yanlış!

Etrafınızdaki kişiler belli belirsiz birşeyler tekrarladığınızı, konuşmadan sabit durduğunuzu, bir yöne odaklanıp saatlerde öylece baktığınızı söylüyorlar mı?
Sık Sık (Aşırı)
Çok oluyor (Çok)
Bazen oluyor (Orta)
Nadiren oluyor (Az)
Daha önce karşılaşmadım (Hiç)

Doğru!

Yanlış!

Sonucu görmek için quizi paylaş !

Subscribe to see your results

Şizofreni miyim?

Ben %%personality%%

%%description%%

Ayrıca %%personality%%

%%description%%

Loading...

Çiftlik Bank Para Kurtarma Şansı Var Mı?

Eğer hala savcılığa suç duyurusunda bulunmadıysanız Çiftlik Bank İçin Savcılığa Suç Duyurusu Nasıl Yapılır? adlı makalemizden anlattığımız şekilde; edinebildiğiniz tüm belgelerle en yakın Adliye’ye giderek Nöbetçi Savcılığa suç duyurunda bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Evet Çiftlik Bank Para Kurtarma şansınız var.

Merak etmeyin karşı tarafın haksız bulunması durumunda size dosya masrafı, mahkeme ücreti gibi ücretler yansıtılmaz. Bu durumda da sizi hiçbir mahkeme haksız bulmayacaktır. Veya “Ben suç duyurusunda bulunsam ne olacak ki? Zaten adamı veya parayı bulamıyorlar” diye düşünüyor olabilirsiniz. Elbette para bulunmazsa elimize hiçbir şey geçmeyecektir. Peki ya Mehmet AYDIN bulundu? Paraları da yanında…

Her ne kadar dolandırıcılık suçu haksız şart’la kıyaslanmaması gerekse de en güzel örnek şu olacaktır. Bankadan kredi çekenler için “Dosya masraflarını iade alma” şansı var. Ancak kredi kullanıcısının “dilekçesi” veya herhangi bir başvurusu yoksa devlet bunun peşine sizin için düşüp tek tek para iadesi yaptırmayacaktır. Eğer Çiftlik Bank belgeleri (Kimden ne kadar para alındığı VE İADE EDİLDİĞİ) bulunamazsa; Devlet kime ne kadar para iadesi yapması gerektiğini “Suç duyurusunda bulunan kişilerin beyan ve belgeleri” ile saptayacaktır. Suç duyurusunda bulunmadıysanız sizin süreciniz çok daha fazla uzayacaktır.

Elbette tüm bu durumlar kaçırılan paranın tamamı veya bir kısmının bulunmasına bağlıdır. Para veya Mehmet AYDIN bulunmazsa zaten suç duyurusunda bulunanlarla bulunmayanlar arasında hiçbir fark kalmayacak. Ancak paranın tamamı veya bir kısmı ele geçirildiği durumda eldeki verilere göre devlet Çiftlik Bank para iadesi‘ni yapacaktır. Dolayısıyla eğer hala suç duyurusunda bulunmadıysanız en yakın zamanda savcılığa başvurunuz. Tek kaybınız yarım saatiniz olur ancak iade olması durumunda bir adım öne geçmiş olursunuz.

Duyuru

Mehmet AYDIN’ı Brezilya’da mafya arıyormuş. Paraları alacaklarmış. Aslında bulaşıkçıymış açlıktan nefesi kokuyormuş. Arabesk Rap yapıyormuş. Brezilya’ya kaçtıktan sonra lüks hayat yaşamaya başlamış. “Mehmet AYDIN’ın güzelleri”…

Şimdiye kadar bu tarzda magazinsel, tıklama almak için haber niteliği bile taşımayan habercikler paylaşmadık. Varsın büyük gazeteler o yoldan gitsinler. Bazı kişiler de bize serzenişte bulunsunlar “Neden gelişmelerden bizleri haberdar etmiyorsunuz?” diye. Haber niteliği taşıyan bir gelişme olmadıkça; “Yeni makale yayınladık”, “Ooooo Çiftlik Bank‘ın güzellerine bakın” tarzında insanların beyinleriyle dalga geçen makaleler yayınlamayı düşünmüyoruz. Zaten bir çok kişi “Onun da mı parası varmış Çiftlik Bank‘ta?” diye arkamızdan, bazen de yüzümüze gülüyorlar. Bir de biz boş haberler yaparak değerli zamanınızı almayalım. Bizim için önemli olan çiftlik bank para kurtarma şansı var mı? Çiftlik Bank para iadesi olacak mı? Dolandırılan kişilerin ne yapması gerekiyor?

[Toplam:5    Ortalama:2.6/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.