Çiftlik Bank Alternatifi Oysa Organik Çiftlik

Bildiğiniz üzere Çiftlik Bank güvenleri zedeledikten sonra alternatif yatırım araçlarına yöneldim. İncelemesini sunacağım ilk oyun Oysa Organik Çiftlik.

Oysa Organik Çiftlik Nedir?

Çiftlik Bank’ın tıpatıp benzeri bir oyun kendileri. Oysa kelimesi kurucularının adından geliyor. (Oytun Safa TENGİZ).  Daha üretime başlanalı 25 gün olmuş 24 Şubat 2018 tarihi itibariyle. Çok yeni bir oluşum yani. En büyük artısı da burada devreye giriyor zaten. Eğer sistem ponzi olsa bile tanınıp edene kadar ilk müşterileri siz olacağınız için çoktan karınızı çıkarmış olacaksınız. Eğer ponziyle alakası olmayan bir oyunsa çok güzel kazançlar vadediyor.

Tarım Şirketi İşletmesi

Öncelikle belirteyim ki kendileriyle iletişime geçip sistem hakkında bilgiler almak istediğimi, hatta bir röportaj yapıp sitemde yayınlayacağımı belirttim. Şu aşamada böyle birşeye ihtiyaçları olmadığını belirttiler. “şirketleşme” ile ilgili soruma “Biz tarımsallaştık. Tarımsal Şirket İşletmesiyiz.” cevabını verdiler.

Denizli Buldan’da güzel bir çiftliklerinin olduğunu resmi facebook hesaplarından görebilirsiniz.

Kar Oranları Nedir?

Şuan için Oysa Çiftlik oyununda 6 adet hayvan çeşidi bulunmaktadır. Denizli Tavuğu, Hint Tavuğu, Ala Kaz, Merinos, Sarı Kız, Holstein. Hayvanlara ve kar oranlarına aşağıdaki resimden ulaşabilirsiniz.

Oysa Çiftlik Hayvanlar

Oysa Organik Çiftlik Hayvanlar

 

Kar oranlarına da aşağıdaki resimden ulaşabilirsiniz.

Oysa Çiftlik Kar Oranı

Oysa Organik Çiftlik Kar Oranı

 

Nasıl Kayıt Olunur?

Oysa Organik Çiftlik Orijinal İnternet Sitesine giriş yaptığınızda “Hemen Katılın” ve “Kayıt Ol” butonları aktif.

Oysa Çiftlik Kayıt

Oysa Organik Çiftlik Kayıt

 

Tıkladığınızda bir kayıt sayfası karşılayacak. Tüm bilgileri doldurduğunuzda ana sayfaya yönlendirileceksiniz.

Oysa Çiftlik Kayıt Ol

Oysa Organik Çiftlik Kayıt Ol

 

Kim Ne Kadar Para Yatırmış?

Oysa Çiftlik oyunun en sevdiğim yönü şeffaflığı. Ana sayfada kim ne kadar para yatırmış, kim ne kadar para çekmiş, sizin günlük kazancınız, cüzdanınızda biriken para miktarınız; gibi bilgiler haricinde biraz aşağıda TÜM KULLANICI AKTİVİTELERİ tek tek yazıyor. Yani kim ne kadar yatırmış ve çekmişse hepsini görebiliyorsunuz. Ben yine de isimleri saklamayı tercih ettim kişisel verilerin korunması açısından.

24 Şubat 2018 tarihi itibariyle 37.125 TL yatırım yapılıp, 1.765 TL ödeme yapıldığını görebiliyoruz. Son 2 günde yatırım yapılan miktar ise 6.850 TL. Kısacası Çiftlik Bank’tan korkup para iadesi alan kişiler yavaş yavaş buraya gelecek gibi görünüyor. Yine de tavsiyem çok büyük miktarlarla giriş yapmayın. Önce çok yeni olan şirketin neler yaptığını ve yapacağını görelim değil mi?

Oysa Çiftlik istatistikler

Oysa Organik Çiftlik istatistikler

Bonus Tavuk

Aynı Çiftlik Bank oyunundaki gibi ilk başladığınızda size bir bonus tavuk veriliyor.

Oysa Çiftlik Bonus

Oysa Organik Çiftlik Bonus

 

Ancak bu tavuktan ne kadar para kazanırsanız kazanın para çekimi yapabilmeniz için en az 2 tavuğunuzun olması gerekiyor. Yani yatırımsız para kazanamazsınız. 250 gün bekleyerek 1 tavuk daha satın alabilirsiniz size verilen bonus tavuğun kazandırdıklarıyla. Uzun bir süre beklemeniz gerekiyor.

Oysa Çiftlik Para Çekme Kuralları

Oysa Organik Çiftlik Para Çekme Kuralları

Depo ve Yem Yok!

Evet yanlış duymadınız. Oysa Organik Çiftlik oyununda üretim deposu, yem deposu vs yok. Hayvanları satın alıyorsunuz ve kazandırmaya başlıyor. Herhangi bir masraf yapmıyorsunuz. “Bugün giremedim. Depo dolmuştur. Zarardayız” gibi korkularınız da yok. Oyunun en sevilen diğer özelliği de bu zaten. 2 ay sonra giriş yapıp biriken ürünlerinizi satarak para çekebilirsiniz.

Biriken ürünlerinizi “1 birim”e ulaşmadan satamıyorsunuz. 300 birim ürün 1 TL ediyor. Hesaplamalarınızı bu şekilde yapabilirsiniz.

Oysa Çiftlik Satış

Oysa Organik Çiftlik Satış

 

Referans sistemi Var

Oysa Çiftlik oyununda henüz bir klan sistemi yok ancak referans sistemi mevcut. Oyundaki adıyla “komşuluk”. Sizin referansınızla oyuna giren kişinin yatırımından %10 komisyon alıyorsunuz.

Girmeli Miyim Yoksa Girmemeli Miyim?

Bence her halukarda kayıt olun ve bonus tavuğunuz işlemeye başlasın. 6 ay boyunca Oysa Organik Çiftlik oyununa girmeseniz bile tavuğunuz üretime devam edecektir. Ayrıca ileride verilecek bonuslardan da etkilenecektir hesabınız. Yeni bir oluşum mutlaka bazı zamanlarda bonuslar verecektir kullanıcılarına. İleride yatırım yapmayı düşünürseniz hesabınız bonuslarla birlikte hazır durumda olur. Eğer yatırım yapmaktan vazgeçerseniz de hiçbirşey kaybetmemiş olacaksınız bunu unutmayın.

Oysa Çiftlik

 

Yatırım yapmayı düşünüyorsanız kesinlikle çok büyük rakamlarla girmeyin derim. Hem Çiftlik Bank ve benzeri 11 tane daha oyunun Bakanlığın kıskacında oluşu; hem de Oysa Çiftlik oyununun yeni bir oyun olması nedeniyle büyük yatırımlarınızın garantisi olmayabilir. Örneğin 10.000 TL yatırımlık paranız varsa 2.000-3.000 TL’sini bu oyuna, geri kalanlarını da başka oyunlara yatırırsanız; oyunlardan 1-2 tanesinin kapanması halinde hala zarar etmemiş olabileceksiniz. Paranızı birden fazla yatırım sistemi için bölün ve her birine ayrı ayrı yatırın. Böylece sistemlerden birisi kapansa bile diğer sistemlerden elde edilen kar çok fazla etkilemeyecektir sizi.

Bağlantıya tıklayarak Oysa Organik Çiftliğe kayıt olabilirsiniz.

Lütfen haberimize puan verin.

Yorum yapmanız; hatamız varsa düzeltmemizi sağlayacaktır. Doğru yolda ilerliyorsak bizi yüreklendireceksiniz. Eğer farklı bir düşünceniz varsa yine yorum bırakmanızı rica ediyoruz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

“Çiftlik Bank Alternatifi Oysa Organik Çiftlik” için 2 yorum

aamirasitev

Biz bu tür oyunları yayınlıyoruz. Olumlu, olumsuz tüm yönleriyle ele alıp anlatıyoruz.
Kimseyi para yatırması, üye olması, oynaması için zorlamıyoruz.
Asıl siz bize yaftaladığınızdan dolayı ceza alabilirsiniz. Yorumlarınıza dikkat edin lütfen.

serkan

Siz de bu dolandırıcılara ön ayak oldugunuz için ceza alacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.